Elizy Orzeszkowej 2, 80-208 Gdańsk | tel. 500 200 682

Nasze Studio to 2 sale sportowe, na których zapraszamy na takie zajęcia jak:

  1. Pole Dance – sport ten łączy ze sobą elementy tańca i akrobatyki. Ćwiczymy na drążku pionowym potocznie zwanym rurą, o wysokości 3,70 m i średnicy 45 mm. Nie miałaś nigdy do czynienia z Pole Dance? Zdradzę Ci sekret…rura ma dwa tryby: jeden to statyczny, czyli rurka się nie kręci, a drugi to obrotowy! Tak, to jest właśnie odpowiedź czemu one się tak szybko kręcą 🙂 Nie martw się wysokością, początki są bardziej ,,przyziemne” ale uwierz mi szybko się to zmieni! Wykonywanie figur siłowych sprawi, że Twoje ciało ujędrni się, zbędne kilogramy odejdą w niepamięć, natomiast układy taneczne wyeksponują Twoją kobiecość i grację. Nasza wykwalifikowana kadra pozwoli rozwinąć Ci skrzydła! Dosłownie. Oferujemy zajęcia Pole Dance na każdym poziomie zaawansowania, w tym zajęcia indywidualne oraz przygotowujące do zawodów.
  1. Pole Dance Kids – zajęcia taneczno-akrobatyczne przeznaczone dla najmłodszych! Zapraszamy już od 6 roku życia.
  2. Pole Dance Exotic – to rurka w najbardziej kobiecym wydaniu! Tutaj skupiamy się głównie na układach tanecznych oraz zmysłowych przejściach. Ćwiczymy w butach na obcasie. Zapraszamy osoby od poziomu Pole Dance S1, czyli średniego. I tu mamy kolejną informację, że nasza instruktorka Asia to prawdziwy ogień! Na co dzień już prawie Pani doktor, a na zajęciach wulkan kobiecości. Nie raz zdobyła podium na zawodach, a na koncie ma występ nawet w Brazylii!

  1. Power Pole – są to autorskie zajęcia naszej instruktorki Marty Stachowicz. Jak sama nazwa mówi pracujemy nad siłą! Zajęcia to 60 min ostrego wycisku na rurce, dużo elementów dynamicznych i siłowych. Kto nie widział Marty w akcji polecamy poszperać w internecie!
  2. Yoga Wheel – połączenie zajęć dla ciała i duszy.Wyciszenie przy spokojnej muzyce, z drugiej strony wzmocnienie za pomocą ćwiczeń fitness, a na koniec rozluźnienie i rozciągnięcie partii mięśniowych. Wszystko to za pomocą specjalnego koła Yoga Wheel. Zajęcia przeznaczone zarówno dla osób nieuprawiających na co dzień sportu jak i dla sportowców! Bardzo polecamy pracoholikom biurkowym 🙂

  1. Stretching – zajęcia poprawiające gibkość i elastyczność mięśni oraz zwiększające ruchomość stawów. Na zajęciach angażujemy wszystkie grupy mięśniowe, tak by wysmuklić sylwetkę, zlikwidować przykurcze mięśniowe, zwiększyć zakres ruchomości stawów oraz kręgosłupa. Wzmacniamy także ścięgna i więzadła. To również doskonała okazja do relaksu i odprężenia. Z zajęć wyniosą coś dla siebie zarówno sportowcy chcący poprawić zakresy jak i zmęczeni po całym dniu pracusie 🙂
  2. Power Workout – to kolejne z autorskich zajęć Marty Stachowicz oferowanych w naszym Studio. Tym razem coś nie tylko dla Pole Dance’rów. Ćwiczymy wyłącznie z użyciem sprzętu fitness, bez użycia rurki! Kto tego doświadczy…nie pożałuje!

Dodatkowo pamiętajcie, że nasze Studio możecie wynająć na indywidualne treningi! Zależy Ci na dużej sali z rurkami – napisz do nas wcześniej, jednak jeżeli chcesz wpaść na salę treningową, gdzie mamy nasze powietrzne sprzęty (rurki, koła, szarfy, flying pole’a) wystarczy, że dasz znać w dzień zajęć – dostępne godziny podane są w grafiku małej sali (plac zabaw) jako OPEN STUDIO (grafik)