Elizy Orzeszkowej 2, 80-208 Gdańsk | tel. 500 200 682

AGNIESZKA KAPAŁA
Od szkolnych lat związana ze sportem. Przez 20 lat zawodowo grała w piłkę ręczna w klubie AZS-AWFiS Gdańsk, z którym to zespołem zdobywała medale mistrzostw Polski, w tym złoty. Jako Reprezentantka Kraju zdobyła brązowy medal w I Światowej Młodzieżowej Olimpiadzie w Moskwie. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego i Sportu na kierunku wychowanie fizyczne o specjalności trenerskiej. Jest Instruktorem gimnastyki, siatkówki, koszykówki i gier zespołowych. Pasjonuje się tańcem, fitnessem i gimnastyką. Uczestniczka wielu warsztatów i maratonów fitness oraz pole dance w Polsce i za granicą.
Certyfikowana instruktorka pole dance, od 2012r. nieprzerwanie prowadząca zajęcia pole dance oraz stretching.


DOMINIKA PIANKOWSKA
Swoje pierwsze sportowe kroki stawiała na salach Gdańskiej Szkoły Baletowej. To tam nauczyła się, co to znaczy praca z ciałem. Po latach jednak zamieniła drążek poziomy na pionowy. W 2013r. zaczęła swoją przygodę z pole dance w jednej z pierwszych gdańskich szkół Ecole de Pole. I tu zrodziła sie pasja i miłość do rurki. Systematyczność i ciężka praca sprawiły, że w 2017r zdobyła pierwsze miejsce w zawodach Vertical Fit Championship w kat. Pole Wars we Wrocławiu. To zwycięstwo uświadomiło jej, że można więcej. Od 2018r instruktor Pole Dance i Yoga Wheel. Nie cierpi nieobciągniętych stóp, uwielbia figury flexy. Duma ją rozpiera, gdy widzi progres u swoich kursantek. Fanka zimowych kąpieli w morzu, hobbistycznie trenuje acro yogę, zarażając innych. Ukończyła kurs pod okiem Pawła Kwaśniewskiego ze szkoły jogi Bhakti Shala.


JOANNA KROWICKA
Systematyczne treningi, pasja i atmosfera studia sprawiły, że nawet nie zauważyła, kiedy stało się ono jej drugim domem. Powiedzenie „stajesz się tym, co robisz” zdecydowanie do niej pasuje. Z czasem pole dance, a szczególnie Exotic pole dance stał się jej ulubionym zajęciem. Dziś ma za sobą udział w ponad 20 warsztatach z takimi gwiazdami jak m.in. Dimitry Politov, Mario Turco, Kaya Blum oraz Daria Che . Uwielbia łączyć pole dance z innymi gatunkami tańca, uczęszczała m. in na lekcje twerku, tańca współczesnego oraz hip-hopu. Aktualnie prężnie się rozwija i bierze udział w międzynarodowych zawodach. Jej dotychczasowe osiągnięcia to m.in.:

  • 2. miejsce w Akademickich Zawodach pole dance w Bydgoszczy 2018 (kat. Exotic),
  • 1. miejsce w zawodach West Pole International 2018 (kat. Exotic),
  • 2. miejsce w zawodach West Pole International 2019 (kat. Exotic),
  • 4. miejsce w Exotic Generation Italy (kat. Exotic theater),
  • 4. miejsce w Exotic Generation Brazil 2019 (kat. Exotic Hard).
    Oczywiście na tym nie poprzestaje, bo uwielbia występy na scenie. Na co dzień studiuje medycynę, ukończyła także kurs trenera personalnego, co pozwala jej ciągle rozwijać wiedzę na temat ciała i jego możliwości, a także jak trenować w bezpieczny sposób.

OLGA TOMASZEWSKA
Od najmłodszych lat szukała swojej sportowej pasji, jednak dopiero pole dance skradł jej serce i stał się sposobem na życie. Ukończyła szkolenie instruktora fitness oraz kurs instruktorski pole dance pod okiem Justine McLucas (Ecole de Pole, Londyn). Od 2012r. jest certyfikowaną instruktorką pole dance. Zdobywa umiejętności i doświadczenie na wielu warsztatach i szkoleniach, także za granicą. Aktywna mama z wyboru, fotograf z przypadku, zawodowo pracuje w branży IT, gdzie zajmuje się sztuczną inteligencją.
W swojej pracy instruktorskiej największą radość sprawia jej kontakt z kursantkami oraz obserwowanie ich rozwoju i sukcesów.
W naszym studio spotkacie się z nią na zajęciach pole dance (także w języku angielskim) oraz wzmacnianiu.
Aktualnie spodziewa się drugiego synka, ale wróci do nas, jak tylko będzie to możliwe ??


POLA RUDNICKA
Pole dance trenuje od ponad 5 lat. Swoją przygodę z tą dyscypliną zaczynała pod okiem Katarzyny Bigos i to właśnie ona tak bardzo zmotywowała ją do dalszego rozwoju. Równolegle z trenowaniem rurki zaczęła chodzić na stretching do Magdy ‘Fibi’ Dębickiej, która z kolei zaraziła ją zajawką do rozciągania. Ukończyła kurs instruktora stretchingu, prowadzony m.in. przez Katarzynę Bigos, Piotra Ciebierę i Kamę Nienaltowską, który pokazał, jak ważne jest poprawne wykonywanie ćwiczeń z tej dziedziny i zachęcił do dalszego dokształcania się.
Uwielbia prowadzić treningi stretchingu pleców, gdyż wie, że wiele osób ma problemy z mobilnością i rozciągnięciem tej części ciała. Poza rurą i stretchingiem, jest też instruktorem windsurfingu, który kocha całym sercem 🙂

fot. MadebyEm

WIKTORIA JURSZA – od najmłodszych lat związana jest z akrobatyką i tańcem ale to właśnie Pole Dance dał jej najwięcej pozytywnej energii i odwagi, którą chętnie podzieli się ze swoimi kursantami. Jest certyfikowanym trenerem personalnym i chętnie szkoli się pod okiem najlepszych instruktorów w kraju.