Cześć! Masz pytania lub wątpliwości? Poszukaj poniżej odpowiedzi 🙂

Nie ma jej tutaj? Jesteśmy do Twojej dyspozycji na naszym Fanpage na Facebook – https://www.facebook.com/WPowietrzuGdansk lub pod nr 500 200 682

Czym jest W Powietrzu Pole&Aerial Studio Gdańsk?

Po pierwsze jesteśmy Polską mikro-firmą, zatrudniającą wspaniałych ludzi o niesamowitych zdolnościach! Co tworzymy? Przede wszystkim miejsce do którego chce się wracać, a sama kondycja fizyczna jest tu efektem ubocznym:) Na mapie Gdańska stworzyliśmy Studio zajmujące się głownie zajęciami Pole Dance, czyli zajęciami sportowymi na drążku pionowym, jednak dodatkowo możecie spotkać u nas takie zajęcia jak Exotic Pole Dance, czyli najbardziej sensualną, kobiecą odmianę Pole Dance, Stretching czyli zajęcia rozciągające, Twerk oraz wiele dodatkowych sportowych eventów z różnych grup tematycznych . Dodatkowo nasze Studio posiada salę zwaną przez nas placem zabaw gdzie spotkacie takie sprzęty jak koło do Aerial Hoop, latającą rurę czyli Flying pole, szarfę- aerial silks, oraz dwie dodatkowe rurki pole dance przeznaczone do treningów indywidualnych i możecie ją wynajmować w cenie 40 zł/ godzinę wystarczy wcześniej zarezerwować sobie miejsce przez Panel Klienta (informacje o Panelu Klienta -> https://www.wpowietrzu.pl/nasza-aplikacja/) lub na recepcji.

Gdzie znajduje się W Powietrzu?

Nasze Studio mieści się na Gdańskich Aniołkach, czyli dzielnicy pomiędzy Wrzeszczem a Śródmieściem, dokładnie przy ul. Elizy Orzeszkowej 2. Sam adres jest lekko tajemniczy, ponieważ pod tym samym numerem mieści się zabytkowa Villa, której historię bardzo Wam polecamy:). Wjeżdżając w ulicę Elizy Orzeszkowej, od strony al. Zwycięstwa po prawej stronie mijamy Lux Med i od razu naszym oczom po lewej stronie ukazuje się ona, majestatyczna, niestety zaniedbana, ale przez to też bardzo klimatyczna Villa. Jeżeli widzicie villę, jesteście praktycznie na miejscu:) Dosłownie przed nią jest wjazd w bramę, nasz budynek mieści się na jej tyłach. Do dyspozycji macie duży, monitorowany i co najważniejsze darmowy parking, po prostu zostawcie samochód/rower wejdźcie w pierwsze drzwi po lewej i jesteście u nas! Uważamy, że lokalizacja jest super! Dojedziecie do nas tramwajem, skm czy samochodem bez większych przeszkód:)

Do jakiej grupy i jak się zapisać?

Nasze zajęcia pogrupowane są w poziomy, tak więc jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z Pole Dance znajdziemy dla Ciebie odpowiednią grupę i będzie to poziom P0. Sam poziom początkujący podzielony jest jeszcze na poziom P1 oraz P2, z poziomu początkującego przeskoczysz na średni, i tutaj mamy S1 oraz S2, podobnie na poziomie zaawansowanym Z1 oraz Z2.

Naszą największą siłą organizacyjną jest wspaniała Ania i Natalia na recepcji, śmiało pisz do nas na messenger lub dzwoń pod nr 500 200 682 postaramy się znaleźć dla Ciebie miejsce, tak aby odpowiadało Twojemu grafikowi. Pamiętaj nasz telefon jest czynny w godzinach naszej pracy i jest to zazwyczaj 16-21, jeżeli nie chcesz zapomnieć możesz wcześniej zostawić nam SMS na pewno oddzwonimy!

Jeżeli nie możesz się doczekać już możesz założyć sobie nasz Panel Klienta i sama zobaczyć w jakich grupach mamy miejsce. Informacje o Panelu Klienta znajdziesz tutaj -> https://www.wpowietrzu.pl/nasza-aplikacja/. Pamiętaj, że jeżeli zaczynasz dopiero przygodę z Pole Dance musisz zacząć od grupy P0, jeżeli nie możesz znaleźć na Panelu żadnej odpowiadającej Ci grupy, napisz do nas! Na recepcji mamy plany zapisów i najnowszych grup początkujących, które mogą jeszcze nie być dodane na nasz Panel.

Ile kosztują zajęcia?

Dokładny cennik wszystkich możliwości znajdziesz w zakładce Cennik -> https://www.wpowietrzu.pl/cennik/.

Co, jeżeli nie możesz pojawić się na zajęciach w swojej grupie? Zasada jest prosta, zgłoś nieobecność na czas, a Twoje wejście nie przepadnie i wykorzystasz je później, byle zmieścić się w 30 dniach! Co oznacza, że tak naprawdę kupujemy karnet np. na 4 wejścia i możemy przykładowo przyjść w pierwszym tygodniu na jedne zajęcia później 2 tygodnie nie przychodzić i w ostatnim tygodniu wykorzystać pozostałe 3 wejścia, wystarczy tylko:

  • odwołać swoją rezerwację w recepcji (przez SMS/ Facebook) lub przez Panel Klienta najpóźniej na 10 godzin przed planowanymi zajęciami.

Jeżeli nie zgłosimy na czas, rezerwacja odczytana jest jako zrealizowana, pobrane jest wejście z karnetu lub kaucji.

Czy mogę uczęszczać na wejścia jednorazowe? Tak, jednak wtedy nie ma możliwości stałego zarezerwowania miejsca w grupie, za każdym razem kiedy będziesz chciała/chciał nas odwiedzić musisz łapać wolne miejsca na swoim Panelu Klienta.

O co chodzi z kaucjami?

Kaucje dotyczą tylko uczestników z kartami partnerskimi oraz użytkowników karnetów OPEN. Obecnie akceptujemy takie karty jak FitProfit, Medicover Sport, PZU Sport i tutaj zgodnie z regulaminem:

Uczestnicy zajęć korzystający z kart Medicover Sport/ PZU Sport/ Fit Profit lub wchodzący na zajęcia w ramach karnetu OPEN zobowiązani są do wpłaty kaucji w wysokości 60 zł najpóźniej w momencie przyjścia na pierwszy trening. Z kaucji pobierana jest opłata w wysokości 30 zł w sytuacji kiedy Uczestnik zajęć nie zgłosi nieobecności na zajęciach do 10 godzin przed planowanymi zajęciami. W momencie wyczerpania całej Kaucji, czyli w przypadku 2 nieobecności, zgłoszonych po wyznaczonej wyżej godzinie, Uczestnik zajęć zobowiązany jest do uzupełnienia kwoty Kaucji. Brak wpłaty Kaucji jest jednoznaczny z rezygnacją z zajęć. Niewykorzystana Kaucja podlega zwrotowi w całości w przypadku rezygnacji z zajęć.

Dlaczego tak robimy? Jest to sprawiedliwe działanie w stosunku do klientów uczęszczających na karnety, którym pobierane jest wejście w przypadku niezgłoszenia nieobecności na czas. W przypadku kart partnerskich czy karnetów OPEN nie jesteśmy w stanie pobrać niezrealizowanego wejścia tak więc wymagana jest kaucja.

Czy za coś jeszcze muszę zapłacić?

Niezależnie od tego czy jesteś naszym klientem wykupującym karnet, czy klientem na karty partnerskie musisz wykupić kartę członkowską w cenie 10 zł. Koszt karty nie podlega zwrotowi, w momencie jej wyrobienia stanowi Twoją własność i jest przypisana do Twojej osoby. Dzięki kartom jesteśmy w stanie zaczytać całą Twoją historię wejść na zajęcia i robić rezerwacje, Ty posiadając konto w naszym Studio możesz założyć Panel Klienta. Za kartę zapłacisz w momencie pierwszej wizyty u nas:)

Jak się przygotować do pierwszych zajęć?

Jeżeli jesteś z tych, których stresują nowe sytuacje, weź sobie większy zapas czasu na dojechanie do nas, zaparkowanie i spokojnie wejście do Studia, jeżeli będziesz dużo przed czasem, nic się nie stanie! Możesz poprosić o kawę i poczekać w recepcji:) Na pierwszych zajęciach wizyta w recepcji będzie dłuższa, wyrobimy Ci kartę członkowską, pobierzemy płatności i wszystko wytłumaczymy. Po wizycie zaprosimy Cię do szatni, gdzie możesz w zamykanej szafce zostawić swoje rzeczy i przebrać się do zajęć. Niech Cię nie zdziwi widok wbiegających na zajęcia kobiet, wieszających płaszcz i mających pod nim tylko strój do pole dance – w tym miejscu dzieje się magia i najważniejszy jest totalny luz 🙂 Prosto z szatni przejdziesz na salę pole dance i tutaj kilka informacji:

  • wybierz sobie rurkę, będzie w czasie zajęć tylko dla Ciebie. Nie ma ogólnych zasad własności danej rurki, jednak w praktyce idzie zauważyć przywiązanie kursanta do swojego miejsca na sali, tak więc jeżeli wchodzisz do innej grupy miło jest zapytać, która rurka jest wolna.
  • panuje zasada zostawiania po sobie sali tak jak byśmy chciały ją zastać, jednak zawsze przetrzyj swoją rurkę przed pierwszym wejściem, i koniecznie po skończonych zajęciach. Na sali są ogólnodostępne spryskiwacze ze spirytusem medycznym do czyszczenia sprzętu/ materacy. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą mały ręczniczek właśnie do mycia rurki, czy wycierania rąk w czasie zajęć.
  • na zajęcia zawsze zdejmuj elementy, które mogłyby mieć kontakt z rurką i ją porysować np. kolczyk w pępku. Nie chodzi tu o walory estetyczne rurki, a o jej samą funkcjonalność, rurki pokryte są chromem jednak pod spodem jest nikiel, który w przypadku mocnych porysowań może powodować u niektórych reakcje alergiczne. Jeżeli nie jesteś w stanie zdjąć pierścionków czy kolczyków zaklej je plastrem:)
  • jeżeli wybierasz się na takie zajęcia jak Stretching dobrze jest zabrać swoją matę, jeżeli takiej nie masz to śmiało bierz naszą ze studia. Pamiętaj tylko, żeby położyć na niej swój ręcznik:)
  • zabierz ze sobą wodę!

Jestem po pierwszych zajęciach i to chyba nie dla mnie!

,,Nic, co ma wielką wartość w życiu, nie przychodzi łatwo”. Pamiętaj, że poznanie się z nową sytuacją często potrzebuje czasu, i tak samo jest z każdymi zajęciami sportowymi. To normalne, że gubisz rytm, nie rozróżniasz stron czy nie potrafisz powtórzyć za instruktorem! Daj sobie trochę czasu i wyluzuj!

Zajęcia Pole Dance są wymagające, pierwsze tygodnie to ślizgające się dłonie często irytujący stan, że nie do końca wychodzi nam wszystko, tak jak sobie wymarzyłyśmy. Musimy uzbroić się w dużą dawkę cierpliwości i samoakceptacji. Jeżeli jednak nie czujesz flow tych zajęć i już wiesz, że to nie dla Ciebie, zawsze masz możliwość rezygnacji. Nie mamy ukrytych umów, kar za rezygnację czy dodatkowych opłat. Są jednak kwestie na które mamy wpływ i jeżeli:

  • nie odpowiada Ci grupa,
  • nie odpowiada Ci instruktor,
  • nie odpowiada Ci godzina zajęć,
  • masz zastrzeżenia do kwestii organizacyjnych, które wiesz, że możemy zmienić,

Napisz do nas! Jesteśmy dla Ciebie i Twojego komfortu, zrobimy co w naszej mocy abyście czuli się u nas jak najlepiej!