Elizy Orzeszkowej 2, 80-208 Gdańsk | tel. 500 200 682

Cześć! Jeżeli znalazłaś/eś się na tej stronie, to znaczy, że coś Cię tu przyciągnęło i jesteś o krok od sportowej przygody!

Masz pytania lub wątpliwości? Poszukaj poniżej odpowiedzi 🙂 Nie ma jej tutaj? Jesteśmy do Twojej dyspozycji na naszym Fanpage na Facebook – https://www.facebook.com/WPowietrzuGdansk lub pod nr 500 200 682

Czym jest W Powietrzu Pole&Aerial Studio Gdańsk?

Po pierwsze jesteśmy Polską mikro-firmą, zatrudniającą wspaniałych ludzi o niesamowitych zdolnościach! Co tworzymy? Przede wszystkim miejsce do którego chce się wracać, a sama kondycja fizyczna jest tu efektem ubocznym 🙂 Na mapie Gdańska stworzyliśmy Studio zajmujące się głownie zajęciami Pole Dance, czyli zajęciami sportowymi na drążku pionowym, jednak dodatkowo możecie spotkać u nas takie zajęcia jak Exotic Pole Dance, czyli najbardziej sensualną, kobiecą odmianę Pole Dance, Stretching czyli zajęcia rozciągające, Twerk oraz wiele dodatkowych sportowych eventów z różnych grup tematycznych np. samoobrona dla Kobiet. Dodatkowo nasze Studio posiada dodatkową salę zwaną przez nas placem zabaw gdzie spotkacie takie sprzęty jak koło do Aerial Hoop, latającą rurę czyli Flying pole, szarfę- aerial silks, oraz dwie dodatkowe rurki pole dance przeznaczone do treningów indywidualnych.

Gdzie znajduje się W Powietrzu?

Nasze Studio mieści się na Gdańskich Aniołkach czyli dzielnicy pomiędzy Wrzeszczem a Śródmieściem, dokładnie przy ul. Elizy Orzeszkowej 2. Sam adres jest lekko tajemniczy, ponieważ pod tym samym numerem mieści się zabytkowa villa, której historię bardzo Wam polecamy:) Wjeżdżając w ulicę Elizy Orzeszkowej od strony Al. Zwycięstwa po prawej stronie mijamy Lux med i od razu naszym oczom po lewej stronie ukazuje się ona, majestatyczna, niestety zaniedbana ale przez to też bardzo klimatyczna villa. Jeżeli widzicie villę jesteście praktycznie na miejscu:) Dosłownie przed nią jest wjazd w bramę, nasz budynek mieści się na jej tyłach. Do dyspozycji macie duży, monitorowany i co najważniejsze darmowy parking, po prostu zostawcie samochód/rower wejdźcie w pierwsze drzwi po lewej i jesteście u Nas! Uważamy, że lokalizacja jest super! Dojedziecie do Nas tramwajem, skm czy samochodem bez większych przeszkód:)

Do jakiej grupy i jak się zapisać?

Nasze zajęcia pogrupowane są w poziomy, tak więc jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z Pole Dance znajdziemy dla Ciebie odpowiednią grupę. Naszą największą siłą organizacyjną jest wspaniała Ania i Natalia na recepcji, śmiało pisz do nas na messenger lub dzwoń pod nr 500 200 682 postaramy się znaleźć dla Ciebie miejsce, tak aby odpowiadało Twojemu grafikowi 🙂 Pamiętaj nasz telefon jest czynny w godzinach naszej pracy i jest to zazwyczaj 16-21, jeżeli nie chcesz zapomnieć możesz wcześniej zostawić nam SMS na pewno oddzwonimy!

Ile kosztują zajęcia?

Dokładny cennik wszystkich możliwości znajdziesz w zakładce Cennik -> https://www.wpowietrzu.pl/cennik/ Co jeżeli nie możesz pojawić się na zajęciach w swojej grupie? Zasada jest prosta zgłoś nieobecność na czas, a Twoje wejście nie przepadnie i wykorzystasz je później, byle zmieścić się w 30 dniach! Co oznacza, że tak naprawdę kupujemy karnet na np. 4 wejścia i możemy przykładowo przyjść w pierwszym tygodniu na jedne zajęcia później 2 tygodnie nie przychodzić i w ostatnim tygodniu wykorzystać pozostałe 3 wejścia, wystarczy tylko:

  • zgłosić nieobecności na zajęciach do godziny 12:00 w dniu zajęć lub do godziny 15:00 dnia poprzedniego jeżeli uczęszcza się na zajęcia poranne(jako zajęcia poranne należy rozumieć zajęcia odbywające się w godzinach 8:00 – 15:00).

Jeżeli nie zgłosimy na czas wtedy pobieramy Ci wejście z karnetu tak jakbcie byli na sali. Oczywiście mówimy tu o ludzkich sytuacjach jakimi są choroby, urlopy itp. wtedy wiadomo, że nie możemy przyjść ale jak łapie nas lenistwo to pamiętaj, że Ty i Twoja grupa to jedna całość i na pewno bez Ciebie będzie im smutno!

Czy mogę uczęszczać na wejścia jednorazowe? Tak, jednak wtedy nie ma możliwości stałego zarezerwowania miejsca w grupie, więc za każdym razem kiedy będziesz chciała/ chciał nas odwiedzić musisz się z nami skontaktować w celu znalezienia wolnego miejsca.

O co chodzi z kaucjami?

Kaucje dotyczą tylko uczestników z kartami partnerskimi oraz użytkowników karnetów OPEN. Obecnie akceptujemy takie karty jak FitProfit, Medicover Sport, PZU Sport i tutaj zgodnie z regulaminem:

Uczestnicy zajęć korzystający z kart Medicover Sport/ PZU Sport/ Fit Profit lub wchodzący na zajęcia w ramach karnetu OPEN zobowiązani są do wpłaty kaucji w wysokości 60 zł najpóźniej w momencie przyjścia na pierwszy trening. Z kaucji pobierana jest opłata w wysokości 30 zł w sytuacji kiedy Uczestnik zajęć nie zgłosi nieobecności na zajęciach do godziny 12:00 w dniu zajęć lub do godziny 15:00 dnia poprzedniego jeżeli uczęszcza na zajęcia poranne(jako zajęcia poranne należy rozumieć zajęcia odbywające się w godzinach 8:00 – 15:00. W momencie wyczerpania całej Kaucji, czyli w przypadku 2 nieobecności, zgłoszonych po wyznaczonej wyżej godzinie, Uczestnik zajęć zobowiązany jest do uzupełnienia kwoty Kaucji. Brak wpłaty Kaucji jest jednoznaczny z rezygnacją z zajęć. Niewykorzystana Kaucja podlega zwrotowi w całości w przypadku rezygnacji z zajęć.

Dlaczego tak robimy? Jest to sprawiedliwe działanie w stosunku do klientów uczęszczających na karnety, którym pobierane jest wejście w przypadku niezgłoszenia nieobecności na czas. W przypadku kart partnerskich czy karnetów OPEN nie jesteśmy w stanie pobrać niezrealizowanego wejścia tak więc wymagana jest kaucja.

Czy za coś jeszcze muszę zapłacić?

Niezależnie od tego czy jesteś naszym klientem wykupującym karnet, czy klientem na karty partnerskie musisz wykupić kartę członkowską w cenie 10 zł. Koszt karty nie podlega zwrotowi, w momencie jej wyrobienia stanowi Twoją własność i jest przypisana do Twojej osoby. Dzięki kartom jesteśmy w stanie zaczytać całą Twoją historię wejść na zajęcia, robić rezerwacje oraz już niedługo będziecie mogli sami sprawdzać swój stan konta karnetu. Za kartę zapłacisz w momencie pierwszej wizyty u nas:)

Jak się przygotować do pierwszych zajęć?

Jeżeli jesteś z tych, których stresują nowe sytuacje na pewno weź sobie większy zapas czasu na dojechanie do nas, zaparkowanie i spokojnie wejście do Studia, jeżeli będziesz dużo przed czasem nic się nie stanie! Możesz poprosić o kawę i poczekać w recepcji:) Na pierwszych zajęciach wizyta w recepcji będzie dłuższa, wyrobimy Ci kartę członkowską, pobierzemy płatności i wytłumaczymy co i jak. Po wizycie zaprosimy Cię do szatni, gdzie możesz w zamykanej szafce zostawić swoje rzeczy i przebrać się do zajęć. Niech Cię nie zdziwi widok wbiegających na zajęcia kobiet, wieszających płaszcz i mających pod nim tylko strój do pole dance – w tym miejscu dzieje się magia i najważniejszy jest totalny luz 🙂 Prosto z szatni przejdziesz na salę pole dance i tutaj kilka informacji:

  • wybierz sobie rurkę, będzie w czasie zajęć tylko dla Ciebie. Nie ma ogólnych zasad własności danej rurki, jednak w praktyce idzie zauważyć przywiązanie kursanta do swojego miejsca na sali, tak więc jeżeli wchodzisz do innej grupy miło jest zapytać, która rurka jest wolna.
  • panuje zasada zostawiania po sobie sali tak jak byśmy chciały ją zastać, jednak zawsze przetrzyj swoją rurkę przed pierwszym wejściem i koniecznie po skończonych zajęciach. Na sali są ogólnodostępne spryskiwacze ze spirytusem medycznym do czyszczenia sprzętu/ materacy. Pamiętaj, żeby zabrać ze sobą mały ręczniczek właśnie do mycia rurki, czy wycierania rąk w czasie zajęć.
  • na zajęcia zawsze zdejmuj elementy, które mogłyby mieć kontakt z rurką i ją porysować np. kolczyk w pępku. Nie chodzi tu o walory estetyczne rurki a o jej samą funkcjonalność, rurki pokryte są chromem jednak pod spodem jest nikiel, który w przypadku mocnych porysowań może powodować u niektórych reakcje alergiczne. Jeżeli nie jesteś w stanie zdjąć pierścionków czy kolczyków zaklej je plastrem:)
  • jeżeli wybierasz się na takie zajęcia jak Stretching dobrze jest zabrać swoją matę, jeżeli takiej nie masz to śmiało bierz naszą ze studia. Pamiętaj tylko, żeby położyć na niej swój ręcznik:)
  • W studio jeszcze nie mamy możliwości zakupu wody tak więc pamiętaj, żeby ze sobą zabrać, na pewno się przyda!

Jestem po pierwszych zajęciach i to chyba nie dla mnie!

,,Nic, co ma wielką wartość w życiu, nie przychodzi łatwo”. Pamiętaj, że poznanie się z nową sytuacją często potrzebuje czasu, i tak samo jest z każdymi zajęciami sportowymi. To normalne, że gubisz rytm, nie rozróżniasz stron czy nie potrafisz powtórzyć za instruktorem! Daj sobie trochę czasu i wyluzuj!